Boy Uzatma Yöntemleri Nelerdir?

Posted by in Boy Uzatma Yöntemleri Nelerdir?

Boy Uzatma Yöntemleri Nelerdir?boy uzatma yöntemleri nelerdir

Boy uzatma yöntemleri denildiğinde akla ilk olarak “süt içmek, balık yağı tüketmek, basketbol oynamak” gibi şeyler gelse de gerçek hayatta durum tam olarak böyle değil. Boy uzaması sürecinde bunları yapmak tabi ki de çok önemli.

Fakat ergenlik dönemi bittikten sonra bunları yapmanızın hiçbir anlamı kalmaz. Ergenlik döneminin bitmesiyle büyüme hormonu salgılanımı yavaşlar, dolayısıyla da kemik gelişimi artık durma noktasına gelir.

Kemiklerin gelişmesi durduğundaysa boy uzaması artık bitmiş demektir. Peki 22 yaşına girmiş, ergenlik dönemini bitirmiş birisinin boyunu uzatma şansı yok mu?

Evet bunun bir yolu var. Büyüme hormonu takviyesiyle bu gerçekleştirilebiliyor. Labaratuvar ortamında geliştirilen yapay büyüme hormonları birkaç santim boy uzaması sağlıyor. Bize soracak olursanız bu yöntem hayatınızı kaydırabilir.

Vücuda dışarıdan giren yapancı hormon, hücrelerde tahribata yol açarak tüm sağlığınızın bozulmasına hatta kanser olmanıza bile neden olabilir. Bu yöntemden kesinlikle uzak durun.

İkinci Yöntem: Boy Uzatma Ameliyatı

Boy uzatmak için yapılan bıçak operasyonları ile birkaç santim uzama şansına sahipsin. Bu ameliyattan sonra 4-5 ay yatarak 5 ay sonunda daha uzun biri olabilirsin. Ama bu yöntemi de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Çok sancılı bir opersasyon sürecinden sonra aylarca yatmak, ağrılarla mücadele etmek zorunda kalabilirsin. Birazdan tavsiye edeceğim yöntem bunlardan çok daha etkili. Hem de tamamen doğal.

Bizim Tavsiye Ettiğimiz Yöntem: Boy Uzatma Egzersizleri

Boy uzatma yöntemleri arasında işe yararlığı kanıtlanmış ve vücuda hiçbir zarar vermeyen tek yöntem bu. Özel bir egzersiz programıyla 3-4 ay içerisinde 5 santime kadar uzayabilirsin. Tabi ki bu uzama miktarının ne kadar olacağının genetiğinle de ilgisi var.

Kimisi 3 santim uzayabilirken kimisi 7-8 santim uzuyor. Biz ortalama olarak bu rakamı 5 santim olarak veriyoruz. Azmedersen kesinlikle bunu başarabilirsin. Şimdiye kadar birçok kişi bunu başardı.

Peki boy uzatma egzersiz programının içinde neler mevcut?boy uzatma formülü kitabı nedir

  • Boy Uzamasını Yavaşlatan Etkenler
  • Duruş Dikleştirici Egzersizler
  • Omurga Uzatıcı Egzersizler
  • Bacak Boyunu Uzatan Egzersizler
  • Boy Uzatan Diyet Programı
  • Hızlı Boy Uzatmak İçin Taktikler

Ve çok daha fazlası boy uzatma formülü kitabının içinde sizleri bekliyor. 3 ayda 5-6 santim uzamak istiyorsan kitabı okumanı tavsiye ederim. Boy uzatma yöntemleri içinde en etkili olan yöntemi uygulamaya bir an önce başla!

İndirmek İçin Tıklayın: Boy Uzatma Formülü Kitabı

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir