Boy Uzatma Formülü Kitabı Satın Al

Posted by in Boy Uzatma Formülü Kitabı Satın Al

Boy Uzatma Formülü Kitabı Satın Al

Boy uzatma formülü kitabı isminde bir kitap 2 yıl önce piyasaya çıktı. Kitabın okuyucular tarafından bu kadar çok sevilmesinin en büyük nedeni bilimsel metotlardan oluşuyor olması.

Yazının başlığını “boy uzatma formülü kitabı satın al” koymamızın ana nedeni de bu muhteşem kitaba bir an önce ulaşmanı sağlamak…

Kitaba ulaşabilmen için boy uzatma formülü kitabı satın al linkini yazının sonunda vereceğim. Böylece kitabı 2 dakika içerisinde bilgisayarına indirebileceksin. Öncesinde kitap hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Kitabın temel mantığında şu var:

Herkes egzersizler yardımıyla boyunu uzatabilir. İster 18 yaşında ol ister 30… Herkes hangi yaşta olursa olsun uzayabilir. Yalnız şöyle bir fark var:

18 yaşındakiyle 30 yaşındaki insan aynı oranda uzamaz. Bir tanesi 7-8 santim kadar uzayabilirken, diğeri 3-4 santim uzayabilir.

Boy Uzatma Egzersizleri İle Boy Nasıl Uzar?

Boy uzatma egzersizleri, omurgayı ve bacakları esneterek uzamayı sağlar. Omurganın uzaması şu şekilde olur:

Her insanın omurgası aslında olabileceğinden kısadır. Neden biliyor musun?

Çünkü yıllardır kambur durmaya, eğik oturmaya, eğik yürümeye alıştık. Tüm bunlar omurgamızın eğrilmesine neden oldu. Yıllar sonra omurgadaki eğrilik birkaç santime kadar ulaştı.

İşte, duruş düzeltici egzersizler sayesinde omurgamızı dikleştirdiğimiz zaman boyumuza ekstra 3-4 santim eklemiş oluyoruz.

Bacakların uzaması da şu şekilde gerçekleşiyor:

Egzersizleri uyguladıkça kemiklerimizin uçlarında bulunan kıkırdaklar uzamaya başlıyor. Uzayan kıkırdakların arasında boşluklar oluşuyor. Geceleri salgıladığımız büyüme hormonunun da etkisiyle, bu boşlukların arasına sıvı doluyor. Böylece kalıcı uzama sağlanıyor.

Boy Kısalığının Sosyal Hayata Olan Negatif Etkisi:boy uzatma formülü ile boy uzatma

Şunu unutmamalısın ki kısa boylu olmak sosyal hayatta büyük dezavantajlar getirir. Kısa boylu insanlar, karşı cinsi etkilemekte her zaman zorlanır. Herkes uzun boylu biriyle sevgili olmayı arzular.

Bu nedenle hayatının aşkını bulduğunda onu kolayca etkileyebilmek istiyorsan hemen boy uzatma formülü kitabı satın al linkine tıklayarak boyunu uzatmaya başlamanı tavsiye ediyorum.

Uzun boylu ve mutluluk dolu günler seni bekliyor…

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir