Boy Uzatma Formülü Kitabı Oku

Posted by in Boy Uzatma Formülü Kitabı Oku

Boy Uzatma Formülü Kitabı Oku

Boy uzaması halk arasında yaşa göre değişen bir şey olarak kabul edilmiş durumda. Bir yaştan sora boyun asla uzamayacağını düşünülüyor. Oysaki “Boy Uzatma Formülü Kitabı” içeriğindeki egzersizler, duruş kuralları ve tavsiyelerle 3 ile 6 santimetre arasında, kalıcı boy artışını garanti ediyor.

Boy kısalığı problemi, çoğu zaman bilinçsizlik sonucu meydana geliyor. Ne gibi bilinçsizlikler buna yol açıyor?

Katkı maddeleri içeren hazır gıdaların gereğinden fazla tüketilmesi, organik gıda adı altında tanıtımı yapılan ve yüklü miktarda zirai ilaç içeren (zararlı tarımsal ilaç, GDO vb.) sebze ve meyvelerin dikkatsizce seçilmesi , istemli veya istemsiz hazır yemek sektörünü tercih etmek gibi birçok beslenme hatası yüzünden insan vücudu yeterince beslenemiyor hatta zarar görüyor.

Hatalı beslenme sonucu kan değerlerinin alt üst olmasıyla birlikte ilik yoluyla kemiğe yeterince kalsiyum ulaşmıyor. Kalsiyum kemiğe taşınmadığı taktirde boy uzaması hızlı bir şekilde yavaşlıyor ve kısa bir süre içerisinde tamamen duruyor.

Vücudun gelişimi için ihtiyaç duyduğu mineral ve kalsiyumu boy uzaması durduktan sonra yüklemenin kan değerlerini değiştirmekten başka hiçbir işlevi yoktur. Vücuda zamansızca yüklenen maddelerin yalnızca bir kısmını taşıyan ilik, yeterli olmayan kalsiyumu kemiğe aktaramaz ve çoktan durmuş olan boy uzaması bir daha asla başlamaz.

Boy Uzatma Kitabının Faydaları

Boy uzatma formülü kitabı, içeriğindeki egzersiz ve tavsiyelerle kemik yapısını direkt olarak düzeltmeye yardımcı olur. Eklem ağrıları, duruş bozuklukları tedavilerinde de kullanılan yöntemler sayesinde hem ağrılardan kurtulabilir, hem de boyunuzu uzatarak dış görünüşünüzün alay konusu olmasını engelleyebilirsiniz.

Fit Olmak ve Gündelik Yaşamda Rahatlık

Boy problemi yaşayan insanlar, kendilerine olan güvenlerini her gün biraz daha yitiriyor. Sosyal yaşamdan kendilerini soyutlayan kısa boylu insanlar, zamanla içine kapanıp pasif bir yapıya sahip oluyor.

Ayrıca boy kısalığı, yüksek bir yere ulaşmaya çalışırken ya da iş hayatındaki pozisyonlarda da oldukça önemli role sahip. Bütün sosyal hayatımızı etkiliyor.

Üst düzey yöneticilerin, çalışanlarından daha kısa oluşu bile toplumda alay konusu olurken, kişi üzerinde olumsuz etkiler yaratıyor. Düşünsene, sen bir yöneticisin. Fakat altında çalışan insanlar seninle dalga geçiyor.

Boy Uzatma Formülü Kitabı Satın Alboy uzatma formülü kitabı nedir

Doğal yöntemlerle sağlıklı ve kalıcı bir şekilde boy uzatmanın mümkün olduğunu, ancak egzersiz ve önerileri uygulayarak anlayabilirsin.

Gözle görülür bir sonuç elde etmeye başladığında, istediğinde neler yapabileceğini herkese göstermiş olacaksın. Eğer sen de boyunu 1 ay içerisinde 5 santim uzatmak istiyorsan, hiç zaman kaybetmeden Boy Uzatma Formülü Kitabını alarak uygulamalara başla!

Benzer Konular:

1 Comment

  1. Iyi gunler ben bakuden yaziyorum. Boy uzatma formulu kitabi Almak istiyorum

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir